Reviews

Ania & Wojtek

OPINIA PHOTO

Nasz Dzień to historia, która rozpoczęła się wraz z zawarciem umowy z Anią i Dawidem, ponieważ dzięki tak wspaniałym ludziom uświadomiliśmy sobie, że można uchwycić najwspanialsze chwile, gesty, a co najważniejsze uczucia i emocje jakie Nam w tym ważnym dniu jak i sesji plenerowej towarzyszyły. To czego dokonali, sprawiło, że posiadamy dużo więcej niż tylko zdjęcia. Dzięki Ani i Dawidowi mamy żywy obraz, tego co przeżywaliśmy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak cudowną pamiątkę i polecamy wszystkim parom, które szukają profesjonalizmu, zaangażowania i pasji jaką posiada Ania i Dawid ponieważ jest to najważniejsze.

OPINIA VIDEO

Film ślubny i teledysk plenerowy nic dodać nic ująć po prostu mistrzostwo. Genialne uchwycone najważniejsze momenty, zabawy, goście, muzyka. Ania i Dawid stworzyli film, który wzrusza i bawi jednocześnie. Jest prawdziwy niewyreżyserowany, zadbali o to by uchwycony został każdy detal, wszystko to co jest ważne co przywróci wspomnienia Naszego dnia. Praca z Anią i Dawidem jest fantastyczna to ciepli i wyrozumiali ludzie, którzy poświęcają się bezgranicznie temu co robią,
Polecamy gorąco…


Ewelina & Kamil

Jak każda para narzeczonych chcieliśmy, aby nasz film ślubny był piękny, a w dodatku byliśmy dosyć wymagający. Dlatego też bardzo długo zastanawialiśmy się z kim podjąć współprace. W naszym wypadku utrudnieniem było to, że na co dzień mieszkamy 450km od miejsca gdzie był nasz ślub i wesele. Pani Ania już od samego początku była bardzo zaangażowana, mimo że nasz kontakt był głównie mailowy i telefoniczny. Jednak naszą uwagę zwróciły przede wszystkim wyjątkowe ujęcia. Zdecydowaliśmy się na teledysk i film ślubny z dwoma operatorami. Po przejrzeniu portfolio FOTO zapragnęliśmy również sesji narzeczeńskiej i pomimo wielu obaw (nie mamy żadnych doświadczeń przed obiektywem) był to baaardzo miło spędzony czas, a efekty przeszły nasze oczekiwania 🙂 Mogliśmy zrealizować swoje pomysły, natomiast dzięki cennym wskazówkom Ani i Dawida mamy piękną pamiątkę. Jeśli chodzi usługi VIDEO to obaw z naszej strony było zdecydowanie więcej. Największą z nich był strach przed ciągłym uczuciem kamer „na sobie”. Martwiłam się, że przez taki dodatkowy stres emocje wezmą górę, a my nie będziemy mogli w pełni przeżywać naszych chwil. Nic bardziej mylnego 🙂 Na weselu mieliśmy gości, którzy stronią od kamer jeszcze bardziej niż my, ale dzięki temu jak profesjonalni byli nasi operatorzy, zdecydowali, że ze swojego wesela również będą mieli film 🙂 Gdy otrzymaliśmy próbkę naszego teledysku i filmu głównego byliśmy zaskoczeni ilością „złapanych” chwil. W dniu ślubu dzieje się bardzo dużo, para młoda nie jest w stanie wszystkiego dostrzec, czego nie można powiedzieć o ekipie Wedding at the top 🙂 Wszystkie ujęcia były bardzo dopracowane, dlatego zdecydowaliśmy, że akceptujemy dostarczony materiał i nie potrzebne są żadne poprawki. Tutaj muszę jeszcze dodać, że zostawiliśmy wolną ręką jeśli chodzi o dobór podkładu muzycznego i to był kolejny strzał w dziesiątkę! Trochę wstyd się przyznać, ale odkąd dostaliśmy materiał (to już prawie miesiąc) praktycznie codziennie oglądam go od nowa i od nowa. I za każdym razem wracają uczucia, które towarzyszyły nam tamtego dnia. Dziękujemy najmocniej za realizację naszego zlecenia! Aniu i Dawidzie – jesteście świetni i dzięki Waszym pięknym charakterom cała współpraca była bardzo udana :)) Pozdrawiamy
Ewelina&Kamil


Ilona & Adrian

Od początku urzekła nas estetyka przykładowych zdjęć i filmów i dlatego wybraliśmy Wedding at the top. Opiszę pokrótce naszą współpracę. Zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską oraz zdjęcia i film dokumentujące ślub i wesele. Ze wszystkich usług jesteśmy więcej niż zadowoleni. Na sesję umówiliśmy się nad morzem. Ania i Dawid zadbali o detale, wykazywali się cierpliwością i profesjonalizmem. Ponieważ dobrze znali okolice, podczas tej jednej sesji odwiedziliśmy kilka różnorodnych scenerii. Zdjęcia wyszły super, a pisze to osoba, która wyjątkowo nie lubi być fotografowana ;). Jeśli chodzi o ślub i wesele to zdjęcia są wręcz magiczne. O tym jak bardzo się nam podobają niech świadczy fakt, że zamawialiśmy pakiet 150 zdjęć, a po tym jak dostaliśmy ujęcia do wyboru, podwyższaliśmy nasz pakiet, bo chcieliśmy mieć je wszystkie. Film fajnie oddaje klimat wesela. Udało się złapać najważniejsze momenty. Chętnie wracamy do niego ze znajomymi i rodziną. Mieliśmy to fajne poczucie, że nie jesteśmy kolejnym zleceniem, które trzeba czym prędzej domknąć, ale że Ani i Dawidowi naprawdę zależy na tym, żebyśmy byli zadowoleni. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dnia. Filmy i zdjęcia świetnie oddają tamtą atmosferę i będziemy do nich wracać.
Zdecydowanie polecamy!
Ilona i Adrian


Paulina & Łukasz

Współpraca na najwyższym poziomie, film przepiękny, uchwycone wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze chwile z najważniejszego dnia w naszym życiu. Polecamy każdemu kto chce mieć wyjątkową pamiątkę!


Lidia & Grzegorz

Serdeczne podziękowania dla Państwa za poświęcony czas zarówno w USC, na sesji plenerowej jak i czas poświęcony obróbce zdjęć. Dziękujemy za miłe spotkania, za pozytywną energię i towarzystwo, a przede wszystkim dziękujemy za piękne ujęcia w tych ważnych dla Nas chwilach, zdjęcia są piękne i na pewno będziemy często do nich wracać, dzięki Państwu mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i jeśli tylko będzie okazja z chęcią skorzystamy z Państwa usług i będziemy polecać znajomym 🙂 PS. Życzymy dużo pozytywnej energii i dalszych wspaniałych zleceń ! 🙂
Pozdrawiamy Serdecznie.


Patrycja & Michał

Współpraca na wysokim poziomie polecamy z całego serca na 100%. Ania i Dawid to pełen profesjonalizm. film i zdjęcia to magia, muzyka dobrana do filmu to strzał w 10, zdjęcia ślubne jak i plener to coś pięknego. Wedding at the top film & photo to wszystko czego szukasz my polecamy z całego serca.


Ola & Wojtek

Przecudne zdjęcia, teledysk i film! Praktycznie rzecz biorąc Pani Ania i Pan Dawid byli niewidzialni 🙂 Dzięki temu ani goście, ani my, nie byliśmy skrępowani, a zarówno zdjęcia jak i film wyszły naturalnie, bez zbędnych usztywnień, których bardzo nie chcieliśmy. Poza tym oboje nie umiemy, ani nie lubimy pozować do zdjęć, a przed kamerą czujemy się nieswojo. Bardzo obawialiśmy się, że przez to będziemy poirytowani i że nic dobrego /ładnego z tego nie wyjdzie. Film?? Nie to nie dla nas – pomyśleliśmy organizując wszystko. Nic bardziej mylnego! Ależ byłaby szkoda gdybyśmy tego filmu nie mieli! Dobrze, że daliśmy się przekonać mądrzejszym! Teledysk? Oglądam codziennie 🙂 przemyślanie dobrane ujęcia z najfajniejszych momentów zabawy! Zdjęcia tak samo – petarda!! Byliśmy i wciąż jesteśmy mega pozytywnie zaskoczeni efektami pracy Wedding at the top. Dziękujemy serdecznie za piękną pamiątkę i w razie potrzeby w przyszłości na pewno chętnie skorzystamy z Państwa usług. Polecamy gorąco!
Naprawdę dobra robota!