Poznaj Nas

Ania

Odważyłam się zaryzykować by wieść szczęśliwe życie, łączyć moje największe pasje i robić to co kocham. Teraz odnajduję dzięki Wam radość w pracy jako fotograf, filmowiec i wedding planner.

Co więcej cieszy mnie, że moja praca przynosi przede wszystkim również WAM radość. To dla mnie bardzo ważne. Wciąż mam wielką motywację i udoskonalam się dzięki Waszym ciepłym słowom, za które bardzo dziękuję z całego serca.

Z fotografią artystyczną i formami filmowymi po raz pierwszy na poważnie miałam do czynienia w 6-letniej szkole plastycznej (gimnazjum łączone z liceum) na zajęciach z fotografii i filmu. Po 3 latach musiałam wybrać specjalizację, nie było jednak stricte fotograficznej więc poszłam na tę najbardziej powiązaną z wtedy dostępnych – na grafikę. Wtedy na poważnie zajęłam się obróbką zdjęć, projektami graficznymi, logami, kolażami czy piktogramami. Na dyplom robiłam m.in. animację komputerową. (Do teraz uwielbiam montować w programach komputerowych, szczególnie Wasze teledyski i trailery.) Po obronionych dyplomach z przedmiotów artystycznych i po uzyskaniu tytułu zawodowego pora była na studia. Rozsądek podyktował mi wybór 2 filologii obcych, które ukończyłam w Poznaniu. Jednak 2 wymagające kierunki to już i tak sporo więc musiałam odpuścić kolejny.

Później pracowałam w ambasadzie za granicą jako tłumacz polityczno-ekonimiczny, potem wróciłam do kraju i zajęłam się pracą dziennikarską (ale i obecnie piszę np. artykuły ślubne na jeden z polskich blogów weselnych) a później specjalistą w międzynarodowej korporacji obsługującej całą Europę. Odważyłam się i rzuciłam to by spełniać swoje marzenia. Znalazłam idealne rozwiązanie łącząc moje najciekawsze pasje.

Teraz plusy ze studiów wykorzystuję przy pracy fotograficznej również za granicą Polski. Mam ułatwiony kontakt z innymi usługodawcami np. z florystami, którzy na miejscu mogą uświetnić naszą sesję. Łatwiej mi się pracuje także w Polsce na weselach międzynarodowych (których mieliśmy sporo) zarówno jako fotograf, filmowiec jak i wedding planner. (Zobacz mój koncept i montaż ujęć wykonanych przez Dawida w naszym teledysku z hinduskiego wesela z francuską przysięgą: https://www.youtube.com/watch?v=5uovLOJZh6c )

Uwielbiam organizować emocjonalne wedding plannerskie sesje plenerowe, ceremonie pełne emocji (szczególnie w plenerze, humanistyczne) i roztańczone, stylowe imprezy.

Jak to wszystko można ze sobą pogodzić? Mam swoje niezawodne sposoby – dowiedz się na spotkaniu osobiście lub online.

W organizację Waszego Najważniejszego Dnia w Życiu wkładam całe moje serce tak byście nie musieli się niczym martwić tylko cieszyć się z gośćmi tym co dla Was przygotowałam. Dbam byście nie musieli się niczym stresować, to Wasz dzień, odprężcie się i zostawcie resztę mnie. Będzie pięknie, zapewniam!

Dawid

Z aparatem zaprzyjaźniliśmy się już wiele lat temu. Moją pasją była również informatyka dlatego najpierw poszedłem w tym kierunku ale później chodziłem też do szkoły fotograficznej by fotografią zająć się profesjonalnie. Połączenie tych dwóch pasji dało mi niesamowite możliwości ale też doprowadziło do kolejnej – najważniejszej do pasji filmowej. Zawsze oglądałem filmy z zaciekawieniem „jak to jest zrobione”, interesował mnie backstage, chętnie zgłębiałem wszelkie tajniki w wolnym czasie. W telewizji spędziłem 6 lat jako operator, montażysta, realizator. To była moja pierwsza praca, zaraz po szkole. Później pracowałem także dla kilku innych telewizji.

W naszej firmie świetnie się uzupełniamy z Anią. Mamy zgrany team, wiemy jak pracujemy, zawsze możemy na siebie liczyć, gramy w jednej drużynie, do jednej bramki i to przynosi rewelacyjne efekty właśnie dla Was.

Uwielbiam szczególnie filmowanie w naszą dwójkę (to samo tyczy się wspólnego fotografowania), macie wtedy jeszcze bardziej zróżnicowany reportaż, dwie czujne wrażliwości, dwie perspektywy, dwa kąty, różne obiektywy na raz. Możemy wtedy zapewnić Wam jeszcze lepszy montaż, a uwielbiamy nowoczesne, pełne emocji, nastrojowe filmy, które opowiadają Waszą historię a nie są tylko zwykłym reportażem. (Zerknij na naszą stylistykę w emocjonalnym teledysku, koniecznie zobacz całość i zakończenie ale nietypowe bo po planszy końcowej: https://www.youtube.com/watch?v=DTkmlB7m4r8&t=4s

Staram się wychodzić poza ramy typowego filmu ślubnego. Chcę pozostawić Wam coś więcej po tym dniu. Pasja do kinematografii i ciągła chęć doskonalenia się doprowadziła do stworzenia naszego autorskiego kinowego looku, który zapewni Wam prawdziwą wyjątkowość.

Uwielbiam też przygotowywać klipy z nastrojowych i bardzo emocjonalnych sesji, które organizuje dla Was Ania oraz wykonywać fotografie i ujęcia filmowe z drona. Przede wszystkim uwielbiam pracę nad STORYTELLINGIEM Waszej miłości. To krótka forma filmowa, którą wykonujemy jako nieliczni w Polsce. Mamy swoją opracowaną formułę, opowiadamy Waszą historię w niezapomniany sposób. Efekty możecie wyświetlić na weselu lub sprezentować Rodzicom, gwarantuję, że tak niezwykłej i nietypowej niespodzianki – prezentu nie będą się spodziewać. 🙂

Mamy kilka marzeń, które już spełniliśmy m.in.:

  1. Mamy wreszcie już prawie od 2 lat naszą ukochaną Golden Retrieverkę (Amber uwielbia siedzieć na kolanach gdy montujemy filmy i zdjęcia, słodkie 30 kilo!!!)
  2. Odwiedziliśmy długo wyczekiwaną, magiczną, zieloną i dziką Słowenię!
  3. Odnaleźliśmy swoje miejsce na ziemi

Mamy też kilka marzeń i celów do spełnienia m.in.:

1) najważniejsze miejsca, które chcemy odwiedzić z aparatami:

– Toskania

– Islandia

– Barcelona

2) Zapewnić naszej Goldence berneńską przyjaciółkę (żeby mogły razem wariować:))

Na pewno też masz marzenia, te związane ze ślubem pomożemy Ci spełnić dlatego nie krępuj się by do nas napisać np. tu: https://top-weddings.com/contact/

lub umówić się na konsultację online czy też np. sesję narzeczeńską – to świetna okazja by oswoić się z aparatem i lepiej poznać.

Poszukujesz inspiracji? Te weselne i podróżnicze znajdziesz na:

https://www.instagram.com/wedding_at_the_top

Na pewno Ci się przydadzą. Followuj i korzystaj bez ograniczeń, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie. 🙂