Emocje

Premierowy wpis już dostępny dla Was.


W dniu ślubu i wesela towarzyszy Wam i Waszym bliskim wiele emocji. Najważniejsze momenty prócz przysięgi, obrączek to m.in. first look, który zawsze jest wyjątkowy i magiczny, tego nie da się powtórzyć. Jest tylko jeden taki moment i jedna autentyczna reakcja. Nie bójcie się o makijaż, nie bójcie się o zmarszczone czoło i lecącą łezkę podczas błogosławieństwa. Nie powstrzymujcie emocji na siłę. Profesjonalny makijażysta zawsze zadba by jego praca była trwała i dostosowana do charakteru tych uroczystości. 🙂 Nie martwcie się chwiejnym głosem podczas przysięgi czy drżącymi dłońmi. To wszystko sprawia, że zdjęcia i filmy jeszcze lepiej do Was trafiają po latach. Przypominacie sobie nie tylko konkretne momenty ale i towarzyszące im emocje, całe sytuacje i kontekst, o wiele więcej niż gdyby zdjęcia były w 100 % zapozowane. To sprawia, że Wasz dzień jest prawdziwy, niewyreżyserowany, szczery. Nie można wszystkiego zaplanować, przewidzieć wszystkich momentów i reakcji… Na wszelki wypadek Świadkowa powinna w swojej torebce trzymać takie skarby jak paczka chusteczek czy puderniczkę z lusterkiem do delikatnych poprawek itp. I w razie czego być w pobliżu, choć od czego są też tusze wodoodporne… 🙂

Nie wstydźcie się uronienia kilku małych łez, czy szerokiego uśmiechu czy głośnego śmiechu. To dzień wzruszeń ale i przede wszystkim radości. Reagujcie normalnie, spontanicznie, bądźcie sobą. Nie myśl, że np. źle wyglądasz jak się szeroko uśmiechasz, raczej znajdę taki kąt, który najlepiej odda i tę chwilę. 😉 Bądźcie sobą i zapomnijcie, że jesteśmy przy Was, czujcie się przy nas swobodnie, naturalnie, jak wśród bliskich przyjaciół, rodziny. My jesteśmy czujni obok, nie rzucamy się w oczy, nie zakłócamy, tworzymy przyjazną atmosferę, w której będziecie się czuć dobrze i komfortowo.

Skupcie się na sobie i swoich odczuciach, swoich emocjach i okażcie je prawdziwie i naturalnie, bez planowania, to da najwspanialsze rezultaty. Dzięki temu będziecie wracać do zdjęć z radością ale i z łezką w oku. Będziecie przeżywać te chwile kolejny i kolejny raz z niesamowitą siłą.